דילוג לתוכן

שופיפיי

הקמת חנות שופיפיי

כשסטודיו לעיצוב המתמחה במסחר אלקטרוני ושופיפיי נפגשים נהנים מערך מוסף שלא תמצאו בשום מקום אחר, חנות מעוצבת על גבי מערכת החנויות המתקדמת בעולם תוך כדי תהליך הקמה מהיר, נקי ומדויק הכולל ליווי אישי ממנהל הסטודיו, מומחה למסחר אלקטרוני עם ניסיון עשיר של 19 שנים.

לפרטים נוספים והצעת מחיר

עיצוב החנות

עיצובים על בסיס תבניות פרימיום מקוריות של שופיפיי בשילוב עבודת סטודיו הכוללת בין היתר הדמיות מקצועיות בפוטושופ, איור איקונים, טיפוגרפיה, דיוק התבנית בעזרת עריכת ה- CSS וכל מה שנדרש על מנת להציג חנות שכל חלקיה בשפת עיצוב אחידה ומקצועית לטובת גלישה נעימה שבסופו של דבר הופכת למכירה מהירה.

לפרטים נוספים והצעת מחיר

אחריות, תמיכה וליווי

מומחה שופיפיי צמוד

הקמת חנות באינטרנט אינה פלייר ששולחים לדפוס ונגמרת העבודה, זהו עסק לכל דבר ועניין ואצלנו תהנו מתמיכה, ליווי אישי, הדרכות ואחריות גם לאחר העליה לאויר.

לפרטים נוספים והצעת מחיר

תהליך הקמת חנות שופיפיי דרכנו

שאלות נפוצות

שאלות ראשוניות

עלויות ומחירים

מתוך תהליך ההקמה

כלים בשופיפיי

מהבלוג של מנהל הסטודיו

אתר נגיש -  כל מה שלא סיפרו לכם

אתר נגיש - כל מה שלא סיפרו לכם

מהו אתר נגיש אתר נגיש הינו אתר המאפשר גלישה נוחה וידידותית לבעלי מוגבליות. כיצד מתנהג אתר נגיש ובמה זה מתבטא  לדוגמא, ניתן לגלוש באתר באמצעות תוכנה לקריאת מסך, לגלוש בו ללא שימוש בעכבר ועוד.. מי מ...

להמשך קריאה
שופיפיי או וורדפרס ?

שופיפיי או וורדפרס ?

השוואה בין שתי המערכות מנקודת מבט של מפתח וורדפרס לשעבר ושופיפיי בהווה לטובת בעל העסק שבסופו של דבר נשאר עם החנות וצריך לנהל אותה בקלות.

להמשך קריאה
כיצד לשפר את זמן הטעינה של האתר

כיצד לשפר את זמן הטעינה של האתר

מדוע יש חשיבות מכרעת לזמן טעינת האתר ? לפני הכל , הגולשים  מצפים שזמן הטעינה יהיה נמוך מ-2 שניות ולא מעט מחקרים הנעשו לאחרונה מצביעים על כך  כי אתרים הנטענים לאחר 3 שניות לעומת אתרים הנטענים עד 2 ש...

להמשך קריאה