ניהול חנות שופיפיי

ניהול מקצועי לחנויות

השירות מתאים למי שיש לו חנות שופיפיי פעילה וזקוק לעזרה זמנית או קבועה בניהול החנות, הן בחלקים מסויימים ועד ניהול מלא של החנות. השירות מורכב בהתאמה אישית לכל חנות ויכול לכלול בין היתר עדכון מוצרים, עיצוב באנרים, טיפול במבצעים, מענה ללקוחות, הזמנות ועוד.

לפרטים נוספים והצעת מחיר +

מהי העלות לניהול חנות?

אם מדובר בטיפול במספר משימות קטנות באתר העלות תהיה לרוב עד כמה מאות שקלים בלבד, שירות ניהול חנות בשוטף יכול לנוע בין 1850-4500 ש"ח בחודש, בהתאם לנפח הפעילות וללא התחייבות לתקופה מצדכם.

לפרטים נוספים והצעת מחיר +

מה היתרון שלכם לעומת העסקת עובד?

מולנו אין לך התחייבות לעובד או לתקופה, אין תשלומי ביטוח לאומי והתעסקות עם משכורות ותנאי העסקה, החנות שלך תטופל באופן מקצועי, יציב ללא הרפתקאות הכרוכות בהיכרות עובד חדש ובהרבה מקרים יוצרות יותר נזק מתועלת. יש לנו ניסיון בניהול חנות 19 שנים (!) ותהנו מניסיון בכל תחומי ניהול החנות, מניהול מוצרים ועד שרותי גרפיקה ועיצוב, ראש שקט באמת.

לפרטים נוספים והצעת מחיר +

מהבלוג של מנהל הסטודיו

שופיפיי או וורדפרס ?

שופיפיי או וורדפרס ?

השוואה בין שתי המערכות מנקודת מבט של מפתח וורדפרס לשעבר ושופיפיי בהווה לטובת בעל העסק שבסופו של דבר נשאר עם החנות וצריך לנהל אותה בקלות.

קרא עוד
גוגל שופינג / Google Shopping

גוגל שופינג / Google Shopping

מה זה גוגל שופינג? קידום מוצרים בגוגל הנסרקים באופן אוטומטי מהאתר שלך ומופיעים כחלק ומעל תוצאות החיפוש בגוגל, ביוטיוב וברשת המדיה של גוגל.   חיב...

קרא עוד