בניית אתר תדמית

בנייה & עיצוב אתרי תדמית מקצועיים לעסקים בכל גודל.

נעים מאוד, אנחנו סטודיו לאתרים שהוקם לפני 16 שנים, חיים ונושמים את עולם האינטרנט ועיצוב דיגיטל. לאחר שיחה קצרה עם מנהל הסטודיו, תוצג בפניך הפלטפורמה המתאימה לאתר. בשנים האחרונות אנו עובדים בעיקר עם וויקס ושופיפיי, מתוך אמונה שאלו המערכות הטובות ביותר שיש היום לצורך הקמת אתר עבור בעלי העסקים המחפשים עיצוב מרהיב וראש שקט כשכל פרויקט נהנה מתמיכה וליווי לאורך זמן.

לפרטים נוספים והצעת מחיר +

אודות תהליך העיצוב

העיצוב נעשה בהתאמה אישית, ללא שימוש בתבניות או עיצוב שנעשה למישהו לפניך, שימוש בתמונות מקצועיות, הדמיות פוטושופ, איור אייקונים, עזרה בעיצוב לוגו ועוד. תהליך עיצוב נכון נשען על שפת העיצוב הקיימת של הלוגו וממשיכה אותו, אם אין לך לוגו נעזור גם בזה כמובן.


לפרטים נוספים והצעת מחיר +

תמיכה וניהול אתרים

כל אתר שאנחנו מקימים נהנה מליווי אישי, תמיכה לניהול האתר ואחריות למשך שנה שלמה, כמו כן אנו מעניקים שרותי ניהול אתרים וחנויות לאתרים קיימים במחירים נוחים וסבירים בתשלום חודשי קבוע ללא התחייבות.

לפרטים נוספים והצעת מחיר +

מהבלוג של מנהל הסטודיו

שופיפיי או וורדפרס ?

שופיפיי או וורדפרס ?

השוואה בין שתי המערכות מנקודת מבט של מפתח וורדפרס לשעבר ושופיפיי בהווה לטובת בעל העסק שבסופו של דבר נשאר עם החנות וצריך לנהל אותה בקלות.

קרא עוד
גוגל שופינג / Google Shopping

גוגל שופינג / Google Shopping

מה זה גוגל שופינג? קידום מוצרים בגוגל הנסרקים באופן אוטומטי מהאתר שלך ומופיעים כחלק ומעל תוצאות החיפוש בגוגל, ביוטיוב וברשת המדיה של גוגל.   חיב...

קרא עוד