בניית אתרים - טרנדים בעיצוב אתרים 2017

טרנדים בעיצוב אתרים לשנת 2017

07.03.2017    מאת: אסף לוי, מומחה לאתרי אינטרנט
#2 כיתובים לבנים על גבי תמונות כהות
הצגת כיתוב לבן על גבי תמונה כהה , או לחילופין הוספת שכבת צבע כהה על גבי תמונה בהירה נפוצים כבר מספר שנים, החידוש הוא שב-2017  נראה את השכבה הזו על גבי כל התמונה ולא רק על חלק ממנה וזה בכדי להבטיח שהטקסט יהיה על גבי שכבה כהה בכל גדלים המסכים ובעיקר בעת צפייה באתר ממכשיר סלולרי.
ללא הצללה גורפת של  התמונה באתר שעיצבנו ל INSIDE OUT ,היה קשה להבטיח שהטקסט יהיה קריא בכל המסכים והמכשירים.
#3 הגרנדיינט עושה קאמבק (מעבר הדרגתי בין צבעים)
למרות שמעצבים רבים בזים לגרנדינט (מעבר צבע בהדרגתיות) הוא תמיד היה איתנו בגלל שהלקוחות לפעמים מתעקשים עליו קצת יותר מדי, בשנתיים האחרונות חלה ירידה חדה בהופעת הגרנדינט באתרים והיה נראה שהמעצבים והלקוחות באותו הראש. השנה אנו חווים תפנית בעלילה.  הגרנדינט יחזור אלינו אך עם שני הבדלים קטנים שהם בעצם גדולים. ההבדל הראשון, במקום מעבר בין מספר גוונים של אותו הצבע, המעבר ההדרגתי נעשה בין שניים או יותר צבעים. ההבדל השני הוא בזוית, במקום מעבר אנכי , המעבר נעשה בזויות שונות. נכון לעכשיו ולפחות ממה שאנחנו מרגישים בעבודה מול הלקוחות - היוצרות בטעם התהפכו והמעצבים אוהבים והלקוחות פחות.
מעבר הדרגתי נכון בעיצוב אתר אינטרנט
כך עושים זאת נכון ב-2017, מעבר הדרגתי בין שני צבעים שונים 
גרנדינט מיושן לאתר אינטרנט
תחילת שנות ה-2000 - מעבר הדגרתי בין שני גוונים של צבע אחד מלמלעה למטה, בוז.
#4 כיתובים חלולים
בעיקר כיתובים וסמלים חלולים על גבי רקע אחיד, כשבחלל הטקסט (בשכבה האחורית ביותר) מוצגת תמונת רקע המעניקה צבעוניות לתמונה, אך כיתובים חלולים יכולים להגיע בצורות נוספות.
 
טקסט חלול בעיצוב אתרים

אולי יעניין אותך...

רוצה שאסף יבנה לך אתר ? 
phone, phone, contact, telephone, support, call
077-5272970
mobile, mobile, phone, handheld
050-2923178
עסקים שמחזיקים אתר אינטרנט מבינים לרוב שאם על שולחן בית העסק עומדת כרגע מטרה למכור מוצר או שירות מסויים, דף נחיתה יציג תוצאות טובות יותר מאתר האינטרנט של העסק. מה הם חמשת האלמנטים הקריטים שכל דף נחיתה חייב ? כנסו וגלו. 
כל מה שהיה ישן שוב נהיה חדש, אבל הפעם זה פוגש טכנולוגיה חדשה, כך שעיצוב מוצלח של אתר אינטרנט בסגנון שנות ה80 יכלול את כל הקסם והצבעוניות של שנות ה80 בשילוב כל מה שתצפה מאתר אינטרנט מודרני להכיל. בעולם קוראים לזה "רטרו מודרני".
#1 וידאו ברקע
הטרנד הבולט ביותר ל-2017 יהיה ללא ספק וידאו המתנגן ברקע של האתר, חשוב לדעת לבצע זאת בטוב טעם, שהסרטון יוסיף לאוירה שתרצו לשדר באתר מבלי לגבור על התוכן ונוחות הקריאה. הטרנד כבר קיים אצלנו ותוכלו לצפות בו בדוגמא הבאה , לקוחות שמעוניינים להוסיף וידאו ברקע האתר מוזמנים לצור איתי קשר ואשמח לעזור.
#5 וכמובן, שנות ה-80 שחוזרות אלינו
אתם יכולים להתחכש לכך עד מחר, הטרנד כבר פה, מוזמנים לעיין בפוסט שכתבתי ועוסק בנושא.