בניית חנות שופיפיי

בניית חנות שופיפיי

02.11.2017    מאת: אסף לוי, מומחה לאתרי אינטרנט
#1 מה זה שופיפיי ?
כיום שופיפיי נחשבת לפלטופרמה המובילה בעולם להקמת חנויות וירטואליות
#3 איזה תוספות לדוגמא ?
כמעט כל מה שאפשר לחשוב עליו, מאינספור מאיצי מכירות שאפילו לא חשבתם שקיימים ועד חומרה כמו סורק ברקודים ואביזירם פיזיים לניהול החנות והמלאי. בכל חודש מתווספות מספר תוספות חדשות למערכת !
#2 במה היא כל כך שונה מפלטפורמות מתחרות ?
ראשית, מדובר בחברת ענק הנסחרת בבורסה בניו יורק וכוללת עשרות מהנדסי תוכנה ברמה הכי גבוה שיש שלא מפסיקים לפתח את המערכת, לשופיפיי ישנה חנות אפליקציות (תוספות) שניתן להוסיף לחנות, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. כמו כן ניתן לבצע שינויים במערכת באמצעות גישת API למפתחים וגישה לעומק הקוד ואף לפתח תוספות לחנות ולהציע אותם בחנות האפליקציות של שופיפיי.
#4 והמחיר ?
תלוי, המחיר החודשי זול ביחס לפלטפורמות של חנויות וירטואליות, 29$ לחודש לחבילה הבסיסית שמספיקה ברוב המקרים והיא ללא הגבלת מוצרים או נפח. בעיצוב החנות ניתן לבחור תבנית חינמית, אך ללא ידע טכני זה כמעט בלתי אפשרי לנצל אפילו 5% מהיתרונות שיש לשופיפיי להציע וישנה האפשרות של בחירה מתוך אלפי תבניות מוכנות (בעלות של 30-180 דולר לתבנית). 
#5 ואם אין לי ידע טכני  ?
בשביל זה אנחנו פה, הוספנו מוצר חדש לסל השירותים של אלמנט ישראל תחת המותג "שופ מאסטר" להקמת חנויות בשופיפיי, הכולל הקמת חנויות בשופיפיי בהתאמה אישית של העיצוב ושל יכולות החנות. המחיר לשירות  יכול לנוע בין 4,500 שקלים להתאמת תבנית לשפה העברית ועד 20 אלף שקלים לעיצוב והתאמות אישיות מרובות במיוחד. הממוצע  נע בין  ה7,500 - 12,000 שקלים לפני מע"מ
#6 רגע, רגע, אבל יש לכם פלטורמת חנות שלכם ! מה קורה פה ?
נכון, אבל הכנות מלווה אותי לאורך כל הדרך והאגו תמיד בצד ולכן יש לאמר את האמת, אין דרך היום להתחרות עם שופיפיי ברמה הטכנית ומה שיש למערכת להציע. ואם יש חברה בארץ שחושבת שהיא יכולה, אז היא טועה וצריכה להיכנס לפרופורציות, שופיפיי היא החברה שצמחה הכי הרבה בעולם ב-2015 ורק בשנה שלפני כן גייסה מאות מליוני דולרים.
#7 אז מה עתיד מערכת החנות של אלמנט ?
העתיד נשאר כפי שהוא ולא השתנה, מערכת החנות שלנו מתאימה כמו כפפה לרוב המוחלט של העסקים בארץ המעוניינים למכור מוצרים באינטרנט מבלי להיכנס לעלויות הקמה גבוהות.  בזכות שופיפיי אנחנו יכולים להציע שירות נוסף למי שמעוניין להקים חנות עם אפשרויות טכניות רחבות במיוחד שלא ניתן למצוא באף פלטורמה קיימת בארץ  ומבלי להתפשר על כלום ומוכנים להשקיע בכך כעשרת אלפים שקלים לפני מע"מ. כאחד שעוסק, חי ונושם  מסחר אלקטרוני 14 שנים, אני גאה ומאושר להציג לכם את "שופ מאסטר" מותג הקמת חנויות בשופיפיי מבית אלמנט ישראל.