בניית אתרים - בלוג
אלמנטים קריטיים שכל דף נחיתה חייב
עסקים שמחזיקים אתר אינטרנט מבינים לרוב שאם על שולחן בית העסק עומדת כרגע מטרה למכור מוצר או שירות מסויים, דף נחיתה יציג תוצאות טובות יותר מאתר האינטרנט של העסק. מה הם חמשת האלמנטים הקריטים שכל דף נחיתה חייב ? כנסו וגלו. 
בניית אתרים בסגנון שנות ה-80
כל מה שהיה ישן שוב נהיה חדש, אבל הפעם זה פוגש טכנולוגיה חדשה, כך שעיצוב מוצלח של אתר אינטרנט בסגנון שנות ה80 יכלול את כל הקסם והצבעוניות של שנות ה80 בשילוב כל מה שתצפה מאתר אינטרנט מודרני להכיל. בעולם קוראים לזה "רטרו מודרני".

בלוג בניית אתרים

טרנדים בעיצוב אתרים 2016

טרנדים לוהטים בעיצוב אתרים // 2016

ככל שנחזור אחורה בזמן, ניזכר כי פעם האתרים היו שונים האחד מהשני  והיום הם דומים יותר אחד לשני, לתופעה מספר סיבות, הראשונה היא הצורך בבניית אתר רספונסיבי, מה שאר הסיבות ומה עוד נכנס לרשימת הטרנדים הלוהטים בעיצוב אתרים השנה?
בניית אתרים בשיתוף לשכת סוכני הביטוח

לשכת סוכני הביטוח בחרה אלמנט ישראל

לשכת סוכני הביטוח חתמה על הסכם עם חברת אלמנט ישראל לבניית אתרי אינטרנט לסוכנים חברי הלשכה בתנאים מיוחדים. הסכם שקיבל השבוע את אישור הוועד המנהל, מאפשר לכל סוכן להקים אתר אינטרנט שישווק את הסוכנים מול ציבור לקוחותיהם.
טעויות נפוצות בניהול דף פייסבוק

6 טעויות נפוצות בניהול דף פייסבוק

עם לייקים לא קונים במכולת. למרות שזו הפילוסופיה שלי לגבי דף פייסבוק, זה לא אומר שאני ממעיט מערכו של דף הפייסבוק, להפך. אבל ניהול שגוי של הדף העסקי פוגע באופן ישיר בהרבה עסקים קטנים ובינוניים.  אם אתה אחד כזה, אסור לך לפספס את זה.
תחושת אמון באתר
אתם מציעים באתר שלכם מוצר ו/או שירות שאתם מאוד מאמינים בו ובמקצועיות שלו, המחיר גם משתלם, אבל עדיין רוב הגולשים בוחרים במתחרים שלכם ואתם משתגעים מזה? כנראה שהגיע הזמן לעשות בדק בית - האם האתר שלך מעניק תחושת אמון אצל הגולש? 

הבלוג של אסף, המלווה אישית את כל לקוחות אלמנט ישראל

טרנדים בעיצוב אתרים 2017
לא רק, אבל גם ההגרנדינט יחזור אלינו אך עם שני הבדלים קטנים שהם בעצם גדולים. ההבדל הראשון, במקום מעבר בין מספר גוונים של אותו הצבע, המעבר ההדרגתי נעשה בין שניים או יותר צבעים. ההבדל השני הוא בזוית, במקום מעבר אנכי , המעבר נעשה בזויות שונות. 
אתר נגיש חלק א

אתר נגיש: חלק ב' - איך להנגיש אתר ?

הפוסט הזה תקף רק ללקוחות מערכת האתרים שלנו המעוניינים לבצע את ההתאמות הנדרשות לחוק הנגישות באופן עצמאי. בזכות מערכת האתרים שלנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים בהנגשת אתרים ולהנגישו בכמה צעדים פשוטים בהחלט.
שופיפיי
אם שמעתם או שמעתם על שופיפיי, אי אפשר להתעלם מהפלטורמה המובילה היום בעולם להקמת חנויות וירטואליות. אז מה זה בעצם שופיפיי ומה הופך אותה למפלצת של מכירות באינטרנט ? כל השאלות הנפוצות למתחילים ולמתענינים בשופיפיי
אתר נגיש חלק א

אתר נגיש: חלק א' - כל מה שלא סיפרו לך

עד ה25 לאקוטובר 2017 על כל האתרים להיות מונגשים לבעלי מוגבלויות, ריכזתי עבורכם את התשובות לכל השאלות וכל מה שלא סיפרו לכם על החוק שעלול להפחיד ושלא בצדק הרבה בעלי עסקים המחזיקים אתר אינטרנט.  הרגעה מובטחת בתום הקריאה.
WIX או וורדפרס ?

וורדפרס או WIX ? מצא את ההבדלים

ניסיון אובקטיבי להציג בצורה אוביקטיבית את ההבדלים בין המערכות, כך שאם אתה מתלבט בין השתיים, תקבל תמונה על ההבדלים בין שתי המערכות ולהחליט מה מתאים לך יותר, עם מה יהיה לך נוח לעבוד יותר ואיך אתה אוהב לעבוד.