בניית אתרים - סיור וירטואלי באתר אינטרנט

סיור וירטואלי

סיור וירטואלי ככלי למינוף הפוטנציאל של האתר

סיור וירטואלי באתר אינטרנט אינו שייך רק לעולם הנדל"ן, בזכות סיור וירטואלי תוכלו להעניק לגולש תחושת אמון אמיתית בינכם לבין הגולשים וכשיצטרך לבחור באיזה עסק לבקר פיזית, הוא יבחר בכם. 
חדרי בריחה, בתי הארחה, נכסי נדל"ן, מקומות פנאי ובילוי, משרדים ועוד, סיור וירטואלי יכול לעזור במינוף אתר האינטרנט של עסקים רבים.

מדוע זה הזמן לעשות את זה?

משום שעד כה סיור וירטואלי היה מאוד יקר ולכן היו משתמשים בו רק לצורך הצגת נכסי נדל"ן יוקרתיים או במוסדות עם תקציבים מנופחים, כעת כשהמחירים ירדו זו ההזדמנות שלך לעשות זאת ולהפתיע את הגולשים באתר שלך ואת המתחרים.


מה ההתלהבות, בסך הכל סיור וירטואלי ..

אז זהו, שלא. מדובר בהרבה יותר, ניתן לבחור נקודות ציון בתוך הסיור שברגע שהגולש ילחץ עליהן יפתח לו דף מידע בשילוב כפתורים המניעים לפעולה בעת הצורך (רכישה, השארת פרטים ועוד..) אסף לוי, מומחה לאתרי אינטרנט המלווה את כל לקוחות אלמנט ישראל ייעץ לכם תרם הצילום כיצד ובאיזה אופן לשלב את הסיור הוירטואלי באתר על מנת להפיק ממנו את הרווח המקסימלי.

והמחיר?

גם פה הכנו לכם הפתעה, שיתוף הפעולה בין אלמנט לבין חברת IN3D, מאפשר לכם להנות מסיור וירטואלי באתר שלכם במחיר של 2500 ש"ח  בלבד לשטח של עד 400 מ"ר ! 

הטמעה קלה ופשוטה באתר

כל לקוחותינו, נהנים מהכנת הסיור עד 3 ימי עסקים מרגע הצילומים ובנוסף הטמעת הסיור באתר ובאתר ללא שום תשלום נוסף ללקוחותינו.
 
על מנת להנות מההטבה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: