בניית אתרים בסגנון שנות ה-80

למה ב-2017 יופיעו בחיינו אתרים בסגנון שנות ה-80 העליזות ?

איך זה קרה ולמה זה לא כל כך נורא ?
עיצוב אתרי אינטרנט בסגנון שנות ה-80 מתחיל להראות ניצנים בעולם ובמוקדם או במאוחר המגמה תבקר גם בארץ הקודש, זה לא כל כך נורא כי מדובר רק באחד מהטרנדים לשנת 2017 בתחום עיצוב האתרים. 

#1 תכירו את ה"רטרו המודרני" 
כל מה שהיה ישן שוב נהיה חדש, אבל הפעם זה פוגש טכנולוגיה חדשה, כך שעיצוב מוצלח של אתר אינטרנט בסגנון שנות ה80 יכלול את  הקסם והצבעוניות של שנות ה80 בשילוב כל מה שתצפה מאתר אינטרנט מודרני להכיל כמו כיתובים ברורים, דגש על נוחות גלישה ועוד.  בעולם קוראים לזה "רטרו מודרני".
#2 כי בשנתיים האחרונות היה חסר "שפיץ" להרבה אתרים
וזה קצת מתחיל להימאס, ב-2016 אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב אתרים היה שאתרים נהיו דומים יותר אחד לשני ובעלי אתרים ירצו השנה לבדל את עצמם מאחרים, רקעים וצורות צבעוניות מוזרות משנות ה80 זו אחת הדרכים לעשות את העבודה. אבל זהירות, ישנו גבול דק בין שימוש נכון ברקעים צבעוניים לבין בדיחה. לא סתם האתר הבא הוא אחד המועמדים בפרס עיצוב אתרים ב WWW AWARDS היוקרתי.
#3 השפעות מעולם האופנה
תרצו או לא, לפי כל מגזין ותצוגות אופנה נחשבות בניו יורק ובבירות אירופה, הטרנד החם של קיץ 2017 שיבוא ויכבוש אותנו הוא סגנון שנות ה-80, כולל כתפיות לא עלינו. באופן טבעי המגמות בעולם האופנה משפיעות על כל תחומי העיצוב ובינהם אתרי אינטרנט וזה מה שיקרה כאן בקיץ.
ההוכחה שלא השתגענו, מתוך אתר "וואלה אופנה"
#4 לקחנו על עצמנו אתגר לעצב תבנית לחנות וירטואלית
בסגנון שנות ה80. 
התבנית זמינה ל-14 יום ניסיון בחינם  במאגר התבניות שלנו
עברנו את פרעה, נעבור גם את זה.
עסקים שמחזיקים אתר אינטרנט מבינים לרוב שאם על שולחן בית העסק עומדת כרגע מטרה למכור מוצר או שירות מסויים, דף נחיתה יציג תוצאות טובות יותר מאתר האינטרנט של העסק. מה הם חמשת האלמנטים הקריטים שכל דף נחיתה חייב ? כנסו וגלו. 
אתם מציעים באתר שלכם מוצר ו/או שירות שאתם מאוד מאמינים בו ובמקצועיות שלו, המחיר גם משתלם, אבל עדיין רוב הגולשים בוחרים במתחרים שלכם ואתם משתגעים מזה? כנראה שהגיע הזמן לעשות בדק בית - האם האתר שלך מעניק תחושת אמון אצל הגולש? 

אולי יעניין אותך...

25.01.2017    מאת: אסף לוי, מומחה לאתרי אינטרנט
רוצה שאסף יבנה לך אתר ? 
phone, phone, contact, telephone, support, call
077-5272970
mobile, mobile, phone, handheld
050-2923178